בניה ירוקה

בניה ירוקה

תנופת הבניה הירוקה נמצאת בקדמת הבמה והנושא מדובר כיום מאוד בענף הבניה, כאשר בראש ובראשונה מדובר לרוב על היתרונות של בניה ירוקה זאת תוך התעמקות בדיון על עתידנו – האם בניה ירוקה עדיפה על בניה רגילה, קונבנציונאלית.

נושא תרבות הצריכה בת קיימא תופס תאוצה בעולם וכמובן שהגיע גם לתחום הבניה עם חיזוק וביסוס כדוגמת תקן הבניה הירוקה שיותר ויותר קבלנים מאמצים כסטנדרט לפרויקטים יוקרתיים.

אמנם מחירה של דירה בפרויקט בניה ירוקה מעט יקר יותר, אך החזר ההשקעה על ההפרש בין דירה כזו לדירה בפרויקט “בבניה רגילה” היא הסיבה בגינה רבים מעדיפים דווקא דירות בפרויקטים אשר עמדו בתקן בניה ירוקה.

חסכון אדיר בחשמל ובמים

אחד היתרונות המרכזיים בבניה ירוקה הוא החיסכון המשמעותי בחשמל, כאשר פרויקטים כאלו חורטים על דגלם ניצול מירבי של שימוש באור יום ובידוד איכותי לקירות הבית.

שני הפרמטרים הללו עוזרים לחסוך אלפי שקלים בשנה של חשמל בגין הדלקת מנורות והדלקת המזגן או החימום בבית. בנוסף מנגנונים של חסכון במים במרחב הביתי יעזרו לנו לשמור על צריכת מים נמוכה יותר וגם לחסוך בחשבון המים. פרט לנושא החיסכון הכספי, אין ספק כי ברגע שהטמפרטורה בבית מאוזנת גם כאשר בחוץ שינו חום או קור קיצוני, הדבר הרבה יותר נעים ועדיף מאשר להדליק מיזוג בבית.

בניה ירוקה, יועץ בניה ירוקה, מלווה בניה ירוקה
בניה ירוקה

כאשר אנו מקטינים את צריכת החשמל והמים אנו שומרים על המשאבים שהטבע מציע לנו ומקטינים את הזיהום הסביבתי

שמירה על איכות הסביבה

בניה בת קיימא מדברת כמובן בגין שמירה על איכות הסביבה לאורך זמן.

כאשר אנו מקטינים את צריכה החשמל והמים אנו שומרים על המשאבים שהטבע מציע לנו ומקטינים את הזיהום הסביבתי. בנוסף שימוש בחומרי בניה ידידותיים לסביבה כמו גם דאגה למחזור פסולת הבניין יתרמו משמעותית לשמירה על איכות הסביבה ויעודדו מחזור ושימוש במוצרים ממוחזרים גם בעולם הבניה.

תגיות

קטגוריות

אנו ב-EVERGREEN מתמחים במתן שרותי ייעוץ בניה ירוקה, תכנון
אדריכלי וליווי פרויקטים – נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

מחפשים יועץ סביבתי?

היועצים של אוורגרין EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט. בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי!

 

אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים –

בכל שאלה אנחנו כאן – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

לשיחת יעוץ ללא עלות עם מומחה לבניה ירוקה השאירו פרטים או התקשרו

דילוג לתוכן