דוח סינוור

דוח סינוור לפרוייקטים בניה ירוקה - אוורגרין אדריכלים

אדריכלים ויזמים המובילים פרוייקטים למגורים ולמשרדים, נוהגים לשלב אחוז גבוה של זכוכית בחזיתות המבנים מסיבות אסתטיות ותפקודיות כגון חדירת אור טבעי. עם זאת, לזכוכית יש גם השפעות שליליות אפשריות כמו יצירת סינוור (סנוור) וקרינת חום מוגברת לסביבה.

דו”ח סינוור בוחן באופן ממוקד את סוגיה זו. 

המטרות של דו"ח סינוור

מטרת דו”ח סינוור היא לחזות ולהעריך את רמות הסינוור שייווצרו מקרני שמש הפוגעות בחזיתות הרפלקטיביות של המבנה המתוכנן. כמו כן, הדו”ח בוחן את פיזור הסינוור בסביבת המבנה וזיהוי נקודות סינוור מטרידות או מסוכנות.

יש להפיק דו”ח סינוור כאשר יותר מ-40%-50% משטח החזיתות של הבניין הם חזיתות זכוכית רפלקטיבית, בהתאם להנחיות הרשות המקומית . בהתבסס על ממצאי ניתוח הסינוור, הדו”ח יכלול המלצות לפתרונות קבועים או שימוש בחומרי חזית שיפחיתו את אחוז הסינוור.

רוב הרשויות דורשות הפקת דו”ח סינוור כחלק מתהליך התכנון הראשוני של הפרויקט והשפעתו על הסביבה, על מנת לזהות ולמתן בעיות סינוור פוטנציאליות עוד לפני השלמת הבנייה. חיזוי וטיפול מוקדם בסוגיה יכול לחסוך עלויות גבוהות והשפעות שליליות בשלב מאוחר יותר.

זקוקים לדוח סינוור עבור הרשות המקומית?
פנו אלינו עכשיו!

תגיות

קטגוריות

אנו ב-EVERGREEN מתמחים במתן שרותי ייעוץ בניה ירוקה, תכנון
אדריכלי וליווי פרויקטים – נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

מחפשים יועץ סביבתי?

היועצים של אוורגרין EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט. בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי!

 

אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים –

בכל שאלה אנחנו כאן – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

לשיחת יעוץ ללא עלות עם מומחה לבניה ירוקה השאירו פרטים או התקשרו

דילוג לתוכן