שכר שירותי בניה ירוקה וייעוץ תרמי

שכר שירותי בניה ירוקה וייעוץ תרמי

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו!

בשנים האחרונות חלה מהפכה בתחום הבניה הירוקה אשר שמה אתגר בפני יזמים, אדריכלים וקבלנים בישראל ובמקומות נוספים בעולם.

אם אתם בונים באחת מערי פורום ה-15, ישנה מחויבת לצרף יועץ בניה ירוקה, המוסמך על ידי המועצה לבניה ירוקה, ומוכשר להעביר את הפרויקט המבוקש ברשות המקומית הרלוונטית לפי תקן 5281.

למעשה, הסיבה שהחלו בתהליך התומך בבניה ירוקה היא במטרה להפחית את פליטות גזי החממה הגורמים לזיהום אויר אדיר ופוגעים בסביבה שלנו. לכן, כל תוכנית בנייה המוגשת לאישור הוועדה לתכנון ובניה חייבת לעבור תהליך תכנוני מקיף התומך בתכנון סביבתי ירוק ובתקן 5281 של מכון התקנים הישראלי.

איך עושים את זה?

כאן בדיוק נכנס לתמונה יועץ בניה ירוקה. שכר יועצים בבניה ירוקה נקבע בהתאם למורכבות הפרויקט, גודלו ולתהליכים אותם הוא מכיל. כל יועץ מחשב את השכר באופן שונה וכמובן שגם לניסיון ולרמת המקצועיות יש חשיבות מרבית.

בראש ובראשונה, יועץ בניה ירוקה מייעץ ומלווה את הפרויקט יחד עם שאר גורמי התכנון כגון היזם, האדריכל, המפקח והקבלן מתחילת התהליך ועד קבלת טופס 4 ותו תקן ירוק.

שכר שירותי בניה ירוקה וייעוץ תרמי | אוורגרין - יועצים לבניה ירוקה

שכר יועצים בבניה ירוקה נקבע בהתאם למורכבות הפרויקט, גודלו ולתהליכים אותם הוא מכיל. כל יועץ מחשב את השכר באופן שונה וכמובן שגם לניסיון ולרמת המקצועיות יש חשיבות מרבית.

בנוסף לזאת, יועץ בניה ירוקה מסייע לנצל ולנתב בצורה הטובה ביותר את תקציב הפרויקט כך שיעמוד בכל דרישות הבניה הירוקה ע”פ התקנים הרלוונטים – תרמי ובניה ירוקה. תפקידו גם להכין את האוגדן למבנה ירוק, לסייע בניתוח תכנון אדריכלי יעיל, זאת תוך שימוש בסימולציות הקשורות לתנאי הסביבה, הרוח והאקלים.

תגיות

קטגוריות

אנו ב-EVERGREEN מתמחים במתן שרותי ייעוץ בניה ירוקה, תכנון
אדריכלי וליווי פרויקטים – נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

מחפשים יועץ סביבתי?

היועצים של אוורגרין EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט. בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי!

 

אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים –

בכל שאלה אנחנו כאן – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו!

לשיחת יעוץ ללא עלות עם מומחה לבניה ירוקה השאירו פרטים או התקשרו

דילוג לתוכן