בניה פרטית ברמת גן - אוגדן בניה ירוקה

עודכן: 29 ביולי 2020

לאחרונה אנו עדים לכך שיותר ויותר בתים פרטיים מתוכננים ונבנים על פי עקרונות הבניה הירוקה ותו התקן הישראלי לבניה ירוקה 5281.

יש לציין כי בתים פרטיים אינם מחויבים לעמוד בתו תקן זה ורק בנייני מגורים חייבים בו.

למרות זאת, אנו עדים כי עיריות רבות מקדמות את הנושא ומחייבות גם בתים פרטיים לעמוד בציון המינימלי הנדרש ע"פ תקן הבניה ירוקה.

אחת הערים שמעודדות בניה ירוקה לבניה פרטית בת קיימא ועמידה בתקן לבניה ירוקה עם ציון מינימלי של 55 נקודות היא רמת גן.


איך נעמוד בדרישות על מנת שנוכל לקבל אוגדן בניה ירוקה בבניה פרטית ברמת גן?

בראש ובראשונה עלינו לבצע ניתוח אקלים של השטח בו מיועד להיבנות הפרויקט.

לאחר שנבין את משטר הרוחות והאקלים באיזור נוכל למקם את החלונות במיקום נכון לאוורור הבית באמצעות רוח טבעית ושימוש פוחת במיזוג אויר וכפועל יוצא באנרגיה.

כמו כן גם נוכל לתכנן בדרך של ניצול נכון ויעיל של קרני השמש על מנת שיאירו את הבית באור טבעי אך גם יחממו את הבית בחודשי החורף.

את חום קרני השמש ננצל לחימום הבית וזאת בעזרת בידוד ואיטום מתאים. כך נדאג שתישמר טמפרטורת נוחות הרצויה בכל חלל בבית.יועץ בניה ירוקה, מלווה בניה ירוקה, יועץ בניה ירוקה תל אביב, אוגדן בניה ירוקה, בניה ירוקה, ת"י 5281, אישור בניה ירוקה, בניה ירוקה מחיר, פרויקטים בניה ירוקה, אוורגרין בניה ירוקה, EVERGREEN, אישור בניה ירוקה, פורום ה-15
אוגדן בניה ירוקה ברמת גן, בניה פרטית

לאחר שנבין את משטר הרוחות והאקלים באיזור נוכל למקם את החלונות במיקום נכון לאוורור הבית באמצעות רוח טבעית ושימוש פוחת במיזוג אויר וכפועל יוצא באנרגיה


בנוסף, נוכל לתכן באופן יעיל יותר את הצללת החלונות, בין אם על ידי תריס חשמלי, פרגולה או כל אלמנט הצללה אחר. באופן זה נוכל למקסם ולנצל את המשאבים הטבעיים כך שבחודשי הקיץ החמים לא תיכנס שמש ישירה ונוכל לשמור על טמפרטורה נוחות בחללי הבית.

במקרים בהם דיירי הבית מעוניינים, ניתן אף לתכנן בורות איסוף מים אשר יהוו מאגר לפעולות כמו הדחת כלים, השקיה, כביסה ועוד כך שנחסוך מאות ליטרים בשנה.


אנו ב EVERGREEN (אוורגרין) מתמחים במתן שרותי ייעוץ תכנון וליווי בבניה ירוקה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!


תהליך קבלת אישור אישור תרמי אינו צריך להיות ארוך ומסורבל.

צוות יועצי הבנייה הירוקה של EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית בפרויקט.

אנחנו יודעים להתאים את הפתרונות האפשריים להשקעה הכספית הרצויה מטעם החברה, היזם או מנהל הפרויקט ובעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה תחת כל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי.

השאירו פרטים להצעת מחיר ונחזור אליכם בהקדם. כמו כן מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה.

72 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול