בניה ירוקה בסביבה אורבנית

עודכן: 23 בינו׳

היום, בתהליכי התכנון המואצים, המנסים לצופף את החללים העירוניים הקיימים שלנו בערים, בניה ירוקה חשובה מתמיד, הניסיון להנחיל את עקרונות התכנון המקיימים, עוזרים לנו לייצר סביבות חיים נעימות ובריאות יותר.

מגוון נקודות המתקבלות לפי התקן הישראלי לבניה ירוקה ת"י 5281 עוזרות לנו כמתכננים לייצר חללי מחייה איכותיים.

ניקח לדוגמא את הניקוד המתקבל עבור כל נושא הגינון ופיתוח השטח, ישנו דגש רב בתקן עבור סביבת פיתוח מקיימת, המייצר מקומות ישיבה איכותיים עבור הדיירים/ המשתמשים בבניין. הצמחייה הנשתלת בפרויקט מקבלת חשיבות רבה ורצוי להשתמש בצמחים מקומיים אשר חוסכים במים.

כמו כן, חומרי הגמר המיושמים בפיתוח גם הם מקבלים התייחסות בתקן, וכדאי להשתמש בחומרים שאינם נכרו במחצבים טבעיים, שכן זה מייצר הרס גלובלי מתמשך.

אנו ב EVERGREEN (אוורגרין) משתדלים ליישם את מירב הנקודות הניתנות במסגרת התקן, אשר יכולות מצד אחד לתרום לסביבת חיים נעימה יותר ומצד שני, עלויות כלכליות נמוכות עבור היזם, על מנת לשמור על איזונו הכלכלי של הפרויקט.בניה ירוקה בסביבה אורבנית | אוורגרין
בניה ירוקה בסביבה אורבנית | אוורגרין

מגוון נקודות המתקבלות לפי התקן הישראלי לבניה ירוקה ת"י 5281 עוזרות לנו כמתכננים לייצר חללי מחייה איכותיים.

להרחבה על צמחים המאפשרים חיסכון במים, ניתן להיכנס לאתר של משרד החקלאות לרשימה המלאה.


אנו באוורגרין - EVERGREEN מתמחים במתן שרותי ייעוץ בניה ירוקה, ייעוץ סביבתי, תכנון וליווי פרויקטים - נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!


מחפשים יועץ סביבה? היועצים של אוורגרין EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט.


בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי! אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים - בכל שאלה אנחנו כאן - אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

17 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול