יועץ סביבה לבנייה ירוקה בראשון לציון

ראשון לציון כבר מזמן לא רק עיר בשפלה אלא עיר ענקית שיכולה להתחרות בתל אביב עם ההיצע. יש בה ים וטיילת, מסעדות ופאבים, אזורי תעשייה וקניונים וגם שכונות חדשות ותנופה של בניה. אנשים שמחפשים לגור במרכז הארץ עם תנאים מחייה טובים וגישה מהירה לתל אביב מוזמנים לבדוק את מה שיש לעיר ראשון לציון להציע. ולא רק בניה חדשה ומתקדמת - בניה ירוקה המלווה על ידי יועץ בניה ירוקה שמבטיחה איכות חיים גבוהה ורמת חיים מתקדמת. לא תקפצו על ההצעה?


בניה ירוקה מלווה על ידי יועץ בניה ירוקה - איכות חיים גבוהה ורמת חיים מתקדמת:

בניה ירוקה היא כבר מזמן שם נרדף לסטנדרט בניה וסטנדרט חיים גבוה. לא רק בתל אביב ניתן לראות יותר ויותר פרויקטים של בניה ירוקה גם בראשון לציון והסביבה תוכלו למצוא פרויקטים תחת הכותרת של בניה ירוקה. אבל איך תדעו איזה פרויקט משתלם יותר ובאמת נחשב לירוק?


התשובה לשאלה הזו היא פשוטה - יועץ בניה ירוקה. כאשר פרויקט או אפילו מבנה אחד רוצה להתהדר בתואר 'מבנה ירוק' ולעמוד בתנאים לקבלת תו תקן בניה ירוקה 5281 הוא לא רק צריך - הוא חייב יועץ סביבתי לבניה ירוקה לצורך ליווי התהליך.


יזמים, קבלנים, אנשים בתחום הבניה שבונים בראשון לציון והסביבה כבר שנים על גבי שנים אמנם מכירים את האזור ואת התחום אבל פחות מכירים או לא מכירים בכלל את תחום הבניה הירוקה. על מנת שהמבנה לא יהיה רק מבנה יפה ויוקרתי אלא יהיה ירוק וידידותי לסביבה בה הוא נבנה ולדייריו החדשים - חובה על היזם או הקבלן של הפרויקט להוסיף לצוות שלו יועץ בניה ירוקה שילווה את תהליך הבנייה לאורך כל שלביו וידאג שהוא עומד בעקרונות התכנון של בנייה ירוקה, בסופו של תהליך, הפרויקט יקבל ת"י 5281.


תפקידו של יועץ בניה ירוקה בפרויקט בראשון לציון:

  • ליווי תהליך הבנייה משלב התכנון של המבנה או המבנים ועד אכלוס בהתאם לסוג המבנה ולשימוש המיועד שלו

  • בדיקה ווידוא שכל אחד מהשלבים בתהליך הבניה עומד בתנאים ובדרישות של בניה ירוקה.

  • בחירת חומרי בניה מתאימים שפוגעים כמה שפחות בטבע, עלות הייצור שלהם נמוכה יחסית, עם מתן עדיפות לחומרים מקומיים וחומרים ממוחזרים

  • בידוד המבנה על כל היבטיו: בידוד הגגות, בידוד החלונות וקירות והרצפות על מנת לחסוך האנרגיה עתידית על חימום המבנה וקירור המבנה והפחתת העומס על מערכות האוורור במבנה.

  • דאגה למערכות השונות במבנה- מערכות המים, מערכות מיזוג האוויר, מערכות החשמל ומערכות המיחזור שישתמשו בכמה שפחות אנרגיה מתכלה ויעלו כמה שפחות.

  • ווידוא שכל שלב בתהליך נבנה תוך כדי שמירה על הסביבה אך גם לטובת רמת החיים ואיכות החיים של הדיירים העתידיים

  • שמירה על סביבה ירוקה והוספת ריאות ירוקות במבנה ומסביבו

אלו תפקידו של יועץ בניה ירוקה על קצה המזלג לכן ניתן להבין בקלות למה אי אפשר לבנות מבנה ירוק בלעדיו!


4 צפיות0 תגובות