שכר שירותי בניה ירוקה וייעוץ תרמי

עודכן: 20 ביולי 2020

בשנים האחרונות חלה מהפכה בתחום הבניה הירוקה אשר שמה אתגר בפני יזמים, אדריכלים וקבלנים בישראל ובמקומות נוספים בעולם.


אם אתם בונים באחת מערי פורום ה-15, ישנה מחויבת לצרף יועץ בניה ירוקה, המוסמך על ידי המועצה לבניה ירוקה, ומוכשר להעביר את הפרויקט המבוקש ברשות המקומית הרלוונטית לפי תקן 5281.

למעשה, הסיבה שהחלו בתהליך התומך בבניה ירוקה היא במטרה להפחית את פליטות גזי החממה הגורמים לזיהום אויר אדיר ופוגעים בסביבה שלנו. לכן, כל תוכנית בנייה המוגשת לאישור הוועדה לתכנון ובניה חייבת לעבור תהליך תכנוני מקיף התומך בתכנון סביבתי ירוק ובתקן 5281 של מכון התקנים הישראלי.


איך עושים את זה?

כאן בדיוק נכנס לתמונה יועץ בניה ירוקה. שכר יועצים בבניה ירוקה נקבע בהתאם למורכבות הפרויקט, גודלו ולתהליכים אותם הוא מכיל. כל יועץ מחשב את השכר באופן שונה וכמובן שגם לניסיון ולרמת המקצועיות יש חשיבות מרבית.

בראש ובראשונה, יועץ בניה ירוקה מייעץ ומלווה את הפרויקט יחד עם שאר גורמי התכנון כגון היזם, האדריכל, המפקח והקבלן מתחילת התהליך ועד קבלת טופס 4 ותו תקן ירוק.

שכר שירותי בניה ירוקה וייעוץ תרמי | אוורגרין - יועצים לבניה ירוקה
שכר שירותי בניה ירוקה וייעוץ תרמי | אוורגרין - יועצים לבניה ירוקה

שכר יועצים בבניה ירוקה נקבע בהתאם למורכבות הפרויקט, גודלו ולתהליכים אותם הוא מכיל. כל יועץ מחשב את השכר באופן שונה וכמובן שגם לניסיון ולרמת המקצועיות יש חשיבות מרבית.

בנוסף לזאת, יועץ בניה ירוקה מסייע לנצל ולנתב בצורה הטובה ביותר את תקציב הפרויקט כך שיעמוד בכל דרישות הבניה הירוקה ע"פ התקנים הרלוונטים - תרמי ובניה ירוקה. תפקידו גם להכין את האוגדן למבנה ירוק, לסייע בניתוח תכנון אדריכלי יעיל, זאת תוך שימוש בסימולציות הקשורות לתנאי הסביבה,הרוח והאקלים.


אנו ב EVERGREEN (אוורגרין) מעניקים שירותי ייעוץ תרמי כחלק מהכנת אוגדן הבניה הירוקה להגשה לרשויות. הדו"ח התרמי נערך ע"פ ת"י 1045 ות"י 5282 בהתאם לדרישות הרלוונטיות לפרויקט.


יועצי הבנייה הירוקה של EVERGREEN (אוורגרין) ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט.

בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי.

אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים - בכל שאלה אנחנו כאן.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

85 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול