מתי נכנס יועץ סביבה בפרויקט בניה ירוקה שלכם?

יועץ סביבה בפרויקט בניה ירוקה שלכם?

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו!

יזמים? קבלנים? מנהלי פרויקטים? חולמים להקים פרויקט מאפס העומד בעקרונות הבנייה הירוקה ולא ממש יודעים מאיפה להתחיל? אתם זקוקים ליועץ סביבה ירוקה שילווה אתכם ויכוון לקבלת התקן הירוק לאורך כל הדרך.

בשנים האחרונות ועם כניסת תקנות ממשלה חדשות בהתאם לתקן הירוק, כבר אי אפשר להתעלם מסביבת חיינו ומהשפעות ענף הבנייה הגורמות לנזקים, זיהומים, החמרת ההתחממות הגלובלית, ועוד מספר תוצאות הפוגעות באיכות הסביבה ובאיכות חייהם של התושבים. אך איך מרימים פרויקט כזה? מה זה יועץ סביבה? ולמה זה בכלל חשוב? בואו נגלה.

יועץ סביבה ירוקה

עקרונות הבנייה הירוקה הפכו למחמירות יותר ויותר עם הזמן. כעת, כל מבנה שעתיד להיות מוקם צריך לעמוד בתקנות המקיפות של התקן לבנייה ירוקה 5281, אך ללא הבנה מקצועית בתחום וליווי מדויק אנו עלולים ליפול בין הכיסאות ולפספס אלמנטיים חשובים בתכנון והקמת מבנה ירוק.

אז מה זה יועץ סביבה ירוקה?

שירותי הייעוץ לבנייה וסביבה ירוקה, נועדו להעניק עבורנו ייעוץ סביבתי, תכנון וניסוח תוכניות עבודה מדויקות בהתאם לתקנות, התנהלות נכונה והצבת פתרונות מקצועיים לבעיות הצצות במהלך הפרויקט, והגשת המסמכים הנחוצים לרשויות.

תהליך הייעוץ

תהליך הייעוץ הסביבתי מתחלק ל – 3 שלבים עיקריים, שלאחר כל שלב יש להגיש את מסמכי העבודה ולקבל אישור מיוחד להמשיך לשלב הבא בתהליך הבנייה. השלב הראשון מתייחס לתכנון בנייה ירוקה הכוללת אסטרטגיית תכנון מיוחדת הנועדה לעמוד בדרישות התקן ולמנוע סיבוכים עתידיים במהלך התקדמות הפרויקט.

לאחר קבלת היתר הבנייה ואישור תוכניות העבודה, היועץ הסביבתי עובר איתכם לשלב תחילת עבודות הבנייה ושם יותר דגש לשלב הביצוע והבנייה בפועל, לאחר מכן השלב השלישי מתייחס לפיקוח הבנייה בכדי לעמוד בתקן המחמיר ולבסוף הגשת הפרויקט למבחן מיוחד שיעניק עבורו את התקן המיוחל.

בשל המורכבות והתהליך הארוך שעובר כל מבנה בדרך לקבלת התקן הירוק, חשוב להכניס את יועץ הסביבה לפרויקט בשלבים המוקדמים ביותר כשתוכניות העבודה עדיין בחיתולים בכדי לקבל את המענה והייעוץ המושלם עבורכם.

מי צריך יועץ סביבתי

אז אתם בטח שואלים את עצמכם, מי בכלל צריך יועץ סביבתי?

אז נכון, התקן לבנייה ירוקה 5281 היה עד לתקופה האחרונה לא מחייב, ומבנים רבים לא עמדו בתקנות המחמירות ורק פרויקטים ספציפיים הזדקקו לליווי ותמיכה של יועץ סביבתי. אך בשנה האחרונה, התקן נכנס בהגדרתו לתקן מחייב הנועד לאפיין כל מבנה שהוא, ודורש הוצאת היתר בנייה מיוחד בכל הארץ בלי יוצא מין הכלל.

סיכום

יועץ סביבתי לבנייה ירוקה חוסך עבורנו את ההתעסקות בתהליך, התמודדות עם בעיות בפרויקט, חיסכון בעלויות כספיות, ותכנון בנייה ירוקה מקדים ומקיף שנועד להכין את הפרויקט לעמידה בסטנדרטים של התקן. ולכן, חשוב לבחור יועץ מקצועי, אדיב, ושירותי בכדי להוביל את הפרויקט שלנו בצורה הטובה ביותר.

היעזרו באוור גרין יועצים בכדי לשמוע חוות דעת, המלצות וטיפים, וקבלת הצעת מחיר עבור הייעוץ הכי מקצועי בשוק.

תגיות

קטגוריות

אנו ב-EVERGREEN מתמחים במתן שרותי ייעוץ בניה ירוקה, תכנון
אדריכלי וליווי פרויקטים – נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

מחפשים יועץ סביבתי?

היועצים של אוורגרין EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט. בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי!

 

אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים –

בכל שאלה אנחנו כאן – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו!

לשיחת יעוץ ללא עלות עם מומחה לבניה ירוקה השאירו פרטים או התקשרו

דילוג לתוכן