מהם יתרונות הבניה הירוקה בתל אביב?

תכנון וליווי בניה ירוקה בתל אביב: מהם יתרונות הבניה הירוקה בתל אביב?

בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי משמעותי בבנייה בארץ שכן כל הבניינים מתחדשים או נבנים על פי תו התקן לבנייה ירוקה. המטרה היא ברורה- לייצר סטנדרט אחיד בכל הארץ שמאפשר רמת חיים גבוהה ואיכותית תוך שמירה על איכות הסביבה. תל אביב, מובילת הבנייה בארץ ובכללה גם בבנייה  הירוקה מספקת לא מעט יתרונות בתחום.

היתרונות של בניה ירוקה בתל אביב:

תל אביב הינה עיר מרכזית עמוסה וצפופה עם מחסור בפתרונות דיור. לצורך כך קיימת מגמה של התחדשות עירונית בשכונות השונות בעיר- חידוש ושיפוץ בניינים ומבנים קיימים לפי תקנות הבניה הירוקה. תחת עקרונות הבניה הירוקה ניתן לנצל בצורה מקסימלית את המשאבים, לבחור את המיקומים ואת התנאים וכמובן לדייק ולשפר את הבנייה בתל אביב ובכל מקום בארץ.

יתרון 1 של בניה ירוקה בתל אביב – מאפשרת לעלות באיכות החיים. בניה ירוקה הינה בניה חכמה ומתקדמת יותר, היא חדשנית ואיכותית יותר וכך כאשר מבנה נבנה לפי עקרונות הבניה הירוקה האנשים שיתגוררו או יעבדו במבנה יזכו לאיכות חיים גבוהה ורמת חיים משופרת. 

יתרון 2 של בניה ירוקה בתל אביב – בניה ירוקה מאפשרת חיסכון של עד כ-30% בצריכת של מים ושל חשמל. חישוב נכון של כיווני אוויר, חשיפה לאנרגיה בלתי מתקלה , הפחתה בשימוש במערכות וויסות טמפרטורה ובידוד תרמי- כל אלה יביאו לחיסכון משמעותי בכיס הדיירים שיאכלסו את המבנה.

יתרון 3 של בניה ירוקה בתל אביב – בניה או שיפוץ ושימור מבנים לפי העקרונות של הבניה הירוקה נעשית תוך כדי התחשבות במשאבי הטבע המתכלים והבלתי מתכלים והתחשבות בהשפעת הבנייה על הסביבה. החיסכון באנרגיה מתכלה והשימוש באנרגיה טבעית בלתי מתכלה מסייעים לשמור על הסביבה. כמו כן תכנון נכון טרם התחלת הפרויקט ובדיקה והתאמה של חומרי הגלם לקרקע בכדי להביא לכמה שפחות הרס של הסביבה וכמה שיותר שימוש בחומרים ממוחזרים.

יתרון 4 של בניה ירוקה בתל אביב – בניה ירוקה מייצרת פחות זיהום אוויר, פחות פסולת בניין ופחות פליטה של גזי חממה. כך הדיירים במבנה הירוק ומסביבו מקבלים גם אוויר נקי ואיכותי יותר.

איך בוחרים בין משרדי יועצים לבני ירוקה בתל אביב?

ברגע שבניה ירוקה הפכה לבנייה העיקרית והמובילה בארץ ובראשה כמובילה – בניה ירוקה בתל אביב, החלו להיפתח יותר ויותר משרדי יועצים לבניה ירוקה בתל אביב. בכדי לעמוד בתו תקן של בניה ירוקה יש צורך ביועצים חיצוניים ואנשי מקצוע שלא היו קודם לכן בתהליכי הבניה הרגילים ולכן לא רק מומלץ אלא חובה שמשרד ייעוץ מתאים ילווה את הפרויקט משלבי התכנון ועד האכלוס. חשוב לבחור באנשי מקצוע שמצד אחד מכירים את העיר תל אביב כולל השכונות הספציפיות והמורכבויות של כל אחת מהן ובמקביל מבינים ובקיאים בעקרונות הבניה הירוקה.

תגיות

קטגוריות

אנו ב-EVERGREEN מתמחים במתן שרותי ייעוץ בניה ירוקה, תכנון
אדריכלי וליווי פרויקטים – נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

מחפשים יועץ סביבתי?

היועצים של אוורגרין EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט. בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי!

 

אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים –

בכל שאלה אנחנו כאן – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

לשיחת יעוץ ללא עלות עם מומחה לבניה ירוקה השאירו פרטים או התקשרו

דילוג לתוכן