בניה ירוקה – מחיר

בניה ירוקה - מחיר

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו!

בניה ירוקה היא אכן אחד הטרנדים המרעננים בעולם הבניה ובהחלט עם השנים יותר ויותר פרויקטים של בניה ירוקה צצים להם חדשות לבקרים ומשאירים מאחור פרויקטים שאינם בעלי תו של בניה ירוקה.

כאשר תחום הבניה הירוקה נכנס לתודעה של עולם הבניה היה נהוג לחשוב שמחיר דירה בפרויקט בניה ירוקה גבוה בהרבה ממחיר של דירה בפרויקט בניה רגיל, אך למעשה לא כך הדבר.

חשוב להבין כי לדירה בפרויקט בניה ירוקה מחיר גבוה יותר ממחיר של דירה בפרויקט בניה רגיל, אך זהו סכום זניח במיוחד אם מכמתים את הסכום ובודקים מהו ההחזר השנתי של ההשקעה, ותוך כמה זמן נחזיר את ההשקעה של תוספת המחיר לדירה בבניה ירוקה.

מדוע מחיר דירה בבניה ירוקה יקר יותר?

בראש ובראשונה ישנם יותר אנשי מקצוע אשר עובדים בפרויקט.

כדי לבנות פרויקט על פי כל הסטנדרטים והתקנים של בניה ירוקה נאלץ לשכור את שירותיו של משרד אשר מתמחה בבניה ירוקה שיוכל לבצע את כל הבדיקות לפני שלב התכנון וגם יבצע בקרה על תהליך הבניה.

בנוסף עלות החומרים של הבניה הירוקה מעט יותר יקרים, למרות שכיום אנו רואים כבר הפרשים נמוכים מבעבר.

בניה ירוקה - מחיר
בניה ירוקה מחיר

מחיר דירה בפרויקט בניה ירוקה יכול להיות גבוה יותר מפרויקט “רגיל”, אך סכום זה זניח בטווח של מספר שנים קדימה כאשר מתקבל החזר ההשקעה בעבור תוספת זו.

מחיר בפועל והחזר השקעה

כפי שציינו מחיר דירה בפרויקט בניה ירוקה יהיה יקר בכמה אלפי או עשרות אלפי שקלים על פני דירה בפרויקט רגיל. אותו סכום שהשקענו למעשה בבניה ירוקה יחזור אלינו מהר מאוד באופן יחסי.

על פי הערכות מומחים בתחום הבניה הירוקה החיסכון בחשבון החשמל על פני כל השנה יגרום לנו להחזר ההשקעה של תוספת הכסף בערך בשנה השישית או השביעית לאחר אכלוס הבית. כלומר החל מהשנה השביעית אנו למעשה חוסכים אלפי שקלים בשנה על חשבון החשמל שלנו וגם עוזרים לשמור על איכות הסביבה.

תגיות

קטגוריות

אנו ב-EVERGREEN מתמחים במתן שרותי ייעוץ בניה ירוקה, תכנון
אדריכלי וליווי פרויקטים – נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

מחפשים יועץ סביבתי?

היועצים של אוורגרין EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט. בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי!

 

אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים –

בכל שאלה אנחנו כאן – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו!

לשיחת יעוץ ללא עלות עם מומחה לבניה ירוקה השאירו פרטים או התקשרו

דילוג לתוכן