האם בנייה ירוקה מעלה את ערך הדירה

האם בנייה ירוקה מעלה את ערך הדירה

במהלך העשור האחרון בנייה ירוקה תופסת יותר ויותר מקום בבניית בנייני מגורים ומגדלים רבי קומות וישראל מתחילה לתפוס את מקומה בין המדינות המתקדמות בעולם הניהנות מעלויות בנייה נמוכות יותר ובנייה שתורמת לסביבה וחוסכת עלויות. גם האנשים הפרטיים הבינו מהר מאוד את היתרונות המשמעותיים של בנייה ירוקה ומעדיפים מראש לרכוש דירות ובתים אשר נבנו בצורה כזו.

הבנייה ירוקה מועדפת על ידי הישראלים:

הקהל הישראלי לא פראייר. ברגע שבנייה ירוקה בישראל החלה להיות פופולארית האדם הממוצע הבין שזה הכיוון אליו הולכת התעשייה ושם הוא צריך להיות, כלומר- כזו דירה הוא צריך לרכוש. וזה לא מפתיע, בנייה ירוקה מציעה מספר תכנונים מראש המאפשרים לחסוך בעלויות גם בבנייה עצמה ושנים לאחר שהמבנה כבר בנוי ועומד.

  • שימוש בתאורה טבעית ואוורר טבעי המאפשרים חיסכון גדול מאוד בצריכת אנרגיה וחשמל, יותר מ- 20 אחוז חיסכון באופן מוכח.
  • מחזור מי גשמים והתקנת טכנולוגיה מתקדמת שנועדה לחסוך משמעותית בצריכת מים וגם חשמל
  • בנייה ירוקה כוללת בתוכה גם

בניה תרמית, וכחלק ממנה משתמשים בידוד תרמי אקוסטי לגגות, רצפה וקירות והתקנת מערכות מיזוג אוויר מתקדמות ויעילות שבעזרתן ניתן לחסוך בצורה משמעותית בעלויות החימום והקירור של המבנה.

האם בנייה ירוקה מעלה את ערך הדירה

בנייה ירוקה מעלה את ערך הדירה:

בנייה ירוקה, המתבצעת בהתאם לתקן 5281, היא לא רק המבנה עצמו והיתרונות הברורים, איכות החיים של מגורים בבית ירוק יותר, בריא יותר בסביבה של פארקים ירוקים ושטחים ירוקים מעלים את איכות ורמת החיים ובכך גם מעלים את ערך הנכס. הנתונים של מכירת הדירות מדברות בעד עצמם שכן דירות שנבנו בצורה של בנייה ירוקה הן בעלות ערך גבוה יותר מדירות שנבנו בצורה של בנייה רגילה ולכן הן גם נמכרות יותר מהר.

לפי הנתונים אותן דירות נמכרות מהר יותר בזמן של כמה חודשים מאשר דירות רגילות. נתונים אלה משמחים מאוד שכן הם מראים חד משמעית שהציבור הישראלי מבין את החשיבות של בנייה ירוקה ובעיקר את החיסכון הכספי שבא לידי ביטוי ברכישת דירה שנבנתה בצורת בנייה זו.

הבנייה הירוקה היא יחסית בהתחלה בנוף הישראלי אך הביקוש הרב וההבנה של הצרכים גורמים ללא מעט חברות בנייה להגדיל את כמות הפרויקטים הנבנים בצורה של בנייה ירוקה עם כל היתרונות הבריאותיים, החברתיים והכלכליים שמגיעים עם הבנייה הזו.

ככל שיותר ויותר אנשים ידרשו דירות אשר נבנו בדרך של בנייה ירוקה כך יבנו יותר פרויקטים בצורה של בנייה ירוקה וכך ישראל תוכל להתקדם, לחסוך בעלויות הבנייה מראש ולאפשר לרוכשים של הדירות לחסוך בעשרות אחוזים בהוצאות הניהול והתפעול השוטפות של הבית שלהם לאורך שנים רבות לאחר סיום הבנייה עצמה.

מתכננים לבנות בית וחושבים על בנייה ירוקה? יועצי בניה ירוקה של EVERGREEN (אוורגרין) ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט.

תגיות

קטגוריות

אנו ב-EVERGREEN מתמחים במתן שרותי ייעוץ בניה ירוקה, תכנון
אדריכלי וליווי פרויקטים – נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

מחפשים יועץ סביבתי?

היועצים של אוורגרין EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט. בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי!

 

אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים –

בכל שאלה אנחנו כאן – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

לשיחת יעוץ ללא עלות עם מומחה לבניה ירוקה השאירו פרטים או התקשרו

דילוג לתוכן