איך חוסכים כסף עם בנייה ירוקה

איך חוסכים כסף עם בנייה ירוקה

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו!

מבנים שנבנים בבנייה ירוקה הם השקעה לטווח ארוך. בנוסך לעובדה שהבנייה עצמה מבוצעת בעזרת חומרים שאינן מזהמים את הסביבה ומאפשרים מגורים בבניין בריא יותר למתגוררים בו ולטבע מסביבו, מדובר בחיסכון משמעותי מבחינה כספית, שנים לאחר שהבניה עצמה הסתיימה.

בנייה ירוקה- חיסכון משמעותי בהוצאות השוטפות:

הבנייה הירוקה נעשית על ידי שימוש בחומרים שאינם מזהמים את האוויר, לא פולטים קרינה ומסתמכת על תאורה טבעית ובידוד אקוסטי משופר. בגלל דרך הבנייה הזו יש חיסכון משמעותי בצריכה של חשמל ומים מה שמוביל לירידה משמעותית בתשלומים השוטפים ובעלויות של תפעול הבית. גם שנים לאחר שהבית שלכם בנוי, אתם עדיין תשלמו פחות. הרבה פחות.

ואתם לא צריכים להסתמך על המילה שלנו, הנתונים מדברים בעד עצמם:

-בנייה ירוקה חוסכת בין 25-50 אחוזים בהוצאות התאורה והמיזוג בבית.

-בנייה ירוקה חוסכת בין 20-30 אחוזים בהוצאות על מים.

כמובן ככל שדיירי הבית יהיו יותר מודעים לסביבה, מיחזור ושימוש נכון בנכס שלהם- החיסכון יגדל בהתאם.

איך חוסכים כסף עם בנייה ירוקה
איך חוסכים כסף בבניה ירוקה

בנייה ירוקה נבנית מראש בצורה חסכונית:

כבר בשלב התכנון בנייה ירוקה מוכיחה את עצמה כחכמה וחסכונית. המבנה מתוכנן בצורה שתנצל את כל כיווני השמש והרוח לאור ואוורור טבעיים וניצול המשאבים הטבעיים בצורה הטובה ביותר. התכנון הנכון של מיקום החלונות והדלתות ובידוד הגג, חלונות רצפה וקירות מאפשר חיסכון באופן משמעותי ביותר בהוצאות על חימום וקירור הבית.

בנייה ירוקה לא אומר שהבית יתנהל בצורה טבעית ללא מכשירים חשמליים ותוספות, אך גם אלה- כמו מערכת אוורור ואמצעי תאורה נבחרים ומותקנים בצורה היעילה והחסכונית ביותר עם מכשור שצורך כמה שפחות אנרגיה.

ברוב המדינות המפותחות והמתקדמות בעולם הבנייה הירוקה היא כבר חלק מעולם הבנייה הקיים והחומרים והמרכיבים שמשתמשים בהם הם חלק מהבנייה הסטנדרטית, דבר המאפשר לבנות בבנייה ירוקה בעלויות נמוכות יותר מראש.

נכון לעכשיו הבנייה הירוקה בישראל נמצאת, יחסית בתחילת דרכה אך הביקוש הרב לבניה ירוקה הביאה לגידול בפרויקטים של בנייה ירוקה מה שמבטיח שבעתיד הקרוב העלויות של בנייה ירוקה תהיינה נמוכות יותר בהתאם.

חשוב לדעת שבכדי לוודא שאכן מדובר בבנייה ירוקה יש לוודא שאותו גוף המבצע את תהליך הבנייה עבר את הבדיקה, קיבל את ההסמכה גם ממכון התקנים הישראלי וגם מחברת IQC ועובד לפי מספר תקנים ובניהם: תקן 5281, ת”י 1045, לאחר שאותו גוף עובר את ההסמכה ממונה אדם שתפקידו להיות מעריך- הוא מלווה את התהליך כולו.

כמו כן בתהליך הבנייה חובה שיהיה אחראי לבנייה ירוקה שיהיה בקשר עם מכון ההסמכה (התעדה) וישתף איתו פעולה לאורך כל תהליך הבנייה מתחילתו ועד סופו ויעמוד בכל התנאים הנדרשים.

אנו ב EVERGREEN (אוורגרין) מתמחים במתן שרותי ייעוץ תכנון וליווי בבניה ירוקה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

יועצים לבנייה ירוקה של EVERGREEN (אוורגרין) ילוו אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט.

מידע נוסף אודות העלויות של בניה ירוקה תמצאו במאמר – בנייה ירוקה – מחיר.

תגיות

קטגוריות

אנו ב-EVERGREEN מתמחים במתן שרותי ייעוץ בניה ירוקה, תכנון
אדריכלי וליווי פרויקטים – נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

מחפשים יועץ סביבתי?

היועצים של אוורגרין EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט. בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי!

 

אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים –

בכל שאלה אנחנו כאן – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו!

לשיחת יעוץ ללא עלות עם מומחה לבניה ירוקה השאירו פרטים או התקשרו

דילוג לתוכן