מתי עלי לצרף יועץ בניה ירוקה לפרויקט?

מתי עלי לצרף יועץ בניה ירוקה לפרויקט?

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו!

באיזה שלב של הפרויקט כדאי לצרף יועץ לבניה ירוקה?

לשאלה הזו יש תשובה אחת וחד משמעית –

משלב התכנון הראשוני של הפרויקט!

שילוב מוקדם של יועץ בניה ירוקה בצוות היועצים פותר בעיות מאוחרות יותר שעלולות לצוץ כתוצאה מאי-עמידה של אלמנטים כאלו ואחרים בתקן הבניה הירוקה (ת”י 5281).

בהתאם להחלטת ראשי הערים החברות בפורום ה-15 שהתקבלה בשנת 2008, כל מבנה חדש אשר ייבנה באחת מערי פורום ה-15מחויב לעמוד בתנאי התקן הישראלי לבניה ירוקה (שנקרא גם ת”י 5281) כתנאי סף לקבלת היתר בניה. בתל אביב לדוגמה, הגשת אוגדן בניה ירוקה מקדמי הינו אף תנאי מקדים לפתיחת הבקשה להיתר. (להרחבה בנוגע לבניה ירוקה בתל אביב – לחץ כאן)

את הנתונים הדרושים על-מנת להכין את אוגדן הבניה הירוקה המוגש לרשות המקומית לוקח ומנתח יועץ הבניה הירוקה מהחומר התכנוני הראשוני. לכן, התשובה לשאלה מתי לצרף יועץ בניה ירוקה לצוות היועצים בפרויקט פשוטה מאוד >> עוד בשלב התכנון הראשוני וזאת כתנאי סף לקבלת ההיתר.

אך גם אם אינכם מתכננים פרויקט באחת מערי פורום ה-15, ואינכן מחויבים ביועץ בניה ירוקה כתנאי מקדים לקבלת ההיתר, ליישום עקרונות תכנון ירוקים בבניין שלכם יכולה להיות רווחיות כלכלית, מעבר להיותם יעילים אנרגטית.

יזמים, מנהלי פרויקטים, אדריכלים, מפקחים – אתם לקראת פרויקט חדש שעומד לצאת לדרך?

חסכו לכם זמן וכסף וצרפו יועץ לבניה ירוקה עוד בתחילת התהליך.

תגיות

קטגוריות

אנו ב-EVERGREEN מתמחים במתן שרותי ייעוץ בניה ירוקה, תכנון
אדריכלי וליווי פרויקטים – נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

מחפשים יועץ סביבתי?

היועצים של אוורגרין EVERGREEN ילווה אתכם לכל אורך התהליך בהתאם לדרישותיכם ולמסגרת התקציבית של הפרויקט. בעזרת תכנון נכון ומוקדם ניתן להשיג את אישור הבניה הירוקה במהירות, בהתאמה לכל תקציב בצורה יעילה ומבוקרת שאינה מתפשרת על איכות התוצר הסופי!

 

אדריכלים, יזמים, מפקחים ומנהלי פרויקטים –

בכל שאלה אנחנו כאן – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו!

לשיחת יעוץ ללא עלות עם מומחה לבניה ירוקה השאירו פרטים או התקשרו

דילוג לתוכן